İkinci el eşya alanlar arasında lider konuma gelen firmamız aynı güven, titizlik ve başarı ile antika eşya alanlar arasında da yer alıyor. Değerli olduğunu düşündüğünüz antika eşyanız veya eşyalarınız varsa bizimle iletişime geçin. Antika eşyanız için değerinde bir fiyat verelim, bulunduğunuz yerden kapıda nakit ödeme yaparak sizden teslim alalım.

Antika eşya alanlar
Antika eşya alanlar

Antika Eşya Neye Denir?

Antika, özünde maddi değeri olan eski eşya demek olsa da, her eski eşya antika eşya demek değildir.
Herhangi bir eşyanın antika sayılabilmesi için eski olmasının yanında nadir olması, belirli bir tarihsel
döneme ait olması ya da çok çok ünlü bir kişiye ait olması gerekmektedir. Kesin kural olmamakla birlikte
Türkiye’de antika eşyalar arasında başlıca rağbet gören eşyalardan bazıları şunlardır;

Fransız ve ingiliz mobilyaları
Beykoz işi cam objeler
El yazması eserler
Nadide Türk ve Kafkas halıları
Osmanlı mücevherleri

gibi eşyalar Türkiye’de başlıca rağbet gören antika değerinde eserlerdir. Bunların dışında antika kol saatleri, antika tesbihler, antika duvar saatleri ve antika plaklar gibi siz de değerli olduğunu düşündüğünüz eşyalarınızın fotoğraflarını bizimle 0507 784 89 87 No’lu Whatsapp hattımızdan paylaşabilir ve uzman ekiplerimiz tarafından detaylıca incelendikten sonra fiyat alabilir veya iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz. Antika eşya alanlar arasında ilk tercihlerden biri olan firmamız güven ve kalite ile birlikte size en doğru ve en hızlı hizmeti vermek için faaliyetlerine devam etmektedir.

Antika Eşya Alanlar
Antika eşya alanlar

Antika Eşya Satarken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Antika olduğunu düşündüğünüz eşyanın öncelikle antika değerini öğrenmelisiniz. Eski olan her eşya antika eşya sınıfına girmeyebilir. Eşyanın 100 veya 150 yıllık olması o eşyayı antika eşya yapmaz. Bir eşyanın antika değeri taşıyabilmesi için eski ve nadir olması gerekmektedir. Örneğin onu üreten ustanın kimliği, sınırlı sayıda olması, üretildiği dönemin etkilerini üzerinde taşıması gibi bir çok unsurlar o eşyaya antika değeri katabilir. Son zamanlarda art niyetli kişiler tarafından yapılan replika ürünlerin sayısı artmakta ve eskitme tekniği gibi çeşitli maharetlerle eşyalara antika süsü verilmektedir. Bu gibi sorunlardan, tehlikelerden korunmak için muhakkak işi bilen kimselerden yardım isteyin.

Sahip olduğunuz eşyanın antika olup olmama durumunu ve antika ise değerini öğrenmek için, antika eşya alanlar olarak bizimle iletişim sayfamızdan iletişime geçebilir, veya 0507 784 89 87 No’lu whatsapp hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

İstanbul İkinci El Eşya Alanlar Hakkında

İstanbul İkinci El Eşya Alanlar; 2001 yılından itibaren müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet vermektedir. İstanbul genelinde sizlerden gelen ikinci el eşya ve spot eşya satış taleplerine aynı gün içerisinde cevap vermektedir. Firmamız İkinci el eşya alanlar olarak müşterileri tarafından oluşturduğu güven ve kalite güvencesini aynı şekilde antika eşya alanlar olarak da devam ettirmektedir.

Tags

Comments are closed

İstanbul İkinci El Eşya Alanlar Hakkında

İstanbul İkinci El Eşya Alanlar Net adıyla hizmetlerini sürdüren firmamız; dilediğiniz tüm kategorilerde 2.el eşya alım satım fırsatları yakalayabileceğiniz, ikinci el eşya alım satım merkezidir.

İstanbul Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası’nın tamamına aynı güven ortamı ve kalite anlayışıyla yaklaşan firmamız, İstanbul’un her noktasından gelecek olan ikinci el eşya satmak istiyorum taleplerinizi bekliyor.

İstanbul İkinci El Eşya Alanlar Net ekibine ulaşarak şu kategorilerde 2.el eşya satışı yapabilirsiniz:

  • İkinci el beyaz eşya alım satım,
    İkinci el mobilya alım satım,
  • Antika eşya alım satım,
  • İkinci el elektronik eşya alım satım,
  • İkinci el tv alanlar İstanbul hizmeti,
  • İkinci el ofis mobilyası alanlar İstanbul hizmeti

İkinci El Eşya Alanlar İstanbul hizmeti kapsamında, her biri için gerçek değerinde fiyat teklifleri almak için bizlere ulaşın efendim.

İstanbul’un tüm semtleri, Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası ayrımı olmadan kolayca 2.el eşya satabilir.

Her türlü ihtiyacınıza profesyonel çözümlemeler üretmek üzere, İstanbul ikinci el eşya alanlar taleplerinizi bekliyoruz efendim.