Bakırköy ikinci el eşya alım satım kapsamında ihtiyaç fazlası ev eşyalarınızı değerinde tekliflerle satın alıyoruz. Ayrıca, İstanbul Bahçelievler ilçesinde bulunanan mağazamızda, 1 yıl süreyle garanti kapsamında tutulan 2.el ev eşyalarını satışa sunuyoruz. Ücretsiz nakliye ile birlikte en uygun fiyatlarla ev eşyalarınızı alabilirsiniz. Alıp sattığımız ev eşyalarını şöyle sıralıyoruz:

 • İkinci el koltuk, koltuk takımı, köşe koktuk, l koltuk, avangard koltuk.
 • İkinci el yatak, yatak odası takımı, çekyat, baza.
 • İkinci el buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi.
 • İkinci el fırın, ankastre fırın, ocak, set üstü ocak, davlumbaz.
 • İkinci el yemek odası takımı, yemek masası, salon takımı.
 • İkinci el televizyonlar.
  Bakırköy ikinci el eşya alım satım kapsamında değerlendirilen diğer ev eşyaları.

Temiz ve yeniden satın alınabilir olması durumunda her birini en yüksek tekliflerle satabilirsiniz. Ücretsiz nakliye seçeneği ile kazancınızı koruyarak, bütçenizi daha sonra dilerseniz yepyeni ev eşyalarını almak için kullanabilirsiniz. Bakırköy ikinci el eşya alım satım taleplerinizi, sayfamızın solunda yer alan WhatsApp ikonunu kullanarak bize iletin. Kazanmaya hemen başlayın.

Bakırköy ikinci el eşya alanlar kapsamında temiz ve yeniden satın alınabilir tüm ev eşyalarınızı gerçek değerinde tekliflerle satın alıyoruz.
Bakırköy ikinci el eşya alanlar kapsamında temiz ve yeniden satın alınabilir tüm ev eşyalarınızı gerçek değerinde tekliflerle satın alıyoruz.

Bakırköy İkinci El Eşya Alanlar İçin Ücretsiz Nakliyat Fırsatı

Bakırköy ikinci el eşya alanlar taleplerinizi, WhatsApp ikonunu kullanarak bizlere iletebilirsiniz. Tüm beyaz eşyalarınız, ev mobilyalarınız ve televizyonlarınızı aynı gün içerisinde nakit ödeme alarak satabilirsiniz. İlan sitelerinin yoruculuğu, günler ve haftalar süren bekleme süresini de unutun. Bahçelievler’de bulunan mağazamızdan yola çıkacak nakliye aracı, birkaç saat içerisinde tüm işlemleri tamamlayacaktır. Nakit ödemenizi yaparak eşyalarınızı yeni sahiplerine ulaştırmak üzere teslim alacaktır. Satmak istediğiniz 2.el ev eşyaları temiz ve yeniden satın alınabilir durumdaysa hemen bize ulaşın. Bakırköy ikinci el eşya alım satım konusunda detaylı bilgi almak için de bizlere dilediğiniz an ulaşabilirsiniz.

İstanbul Bahçelievler ilçesinde merkezi bulunan firmamız, Bakırköy ilçesine olan yakınlığı sebebiyle adresinize çok kısa bir süre içerisinde ulaşım sağlayabilir. Mağazamızda satışa sunmuş olduğumuz garantili ikinci el ev eşyaları, ücretsiz nakliye ile adresinize kadar teslim edilir. Ana sayfada yer alan haritayı kullanarak mağazamıza kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca, metrobüs ve metroya olan yakınlığımız sebebiyle, toplu taşımayla da kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Bakırköy ikinci el eşya alım satım taleplerinizi bize hemen iletin.

Tags

No responses yet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul İkinci El Eşya Alanlar Hakkında

İstanbul İkinci El Eşya Alanlar Net adıyla hizmetlerini sürdüren firmamız; dilediğiniz tüm kategorilerde 2.el eşya alım satım fırsatları yakalayabileceğiniz, ikinci el eşya alım satım merkezidir.

İstanbul Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası’nın tamamına aynı güven ortamı ve kalite anlayışıyla yaklaşan firmamız, İstanbul’un her noktasından gelecek olan ikinci el eşya satmak istiyorum taleplerinizi bekliyor.

İstanbul İkinci El Eşya Alanlar Net ekibine ulaşarak şu kategorilerde 2.el eşya satışı yapabilirsiniz:

 • İkinci el beyaz eşya alım satım,
  İkinci el mobilya alım satım,
 • Antika eşya alım satım,
 • İkinci el elektronik eşya alım satım,
 • İkinci el tv alanlar İstanbul hizmeti,
 • İkinci el ofis mobilyası alanlar İstanbul hizmeti

İkinci El Eşya Alanlar İstanbul hizmeti kapsamında, her biri için gerçek değerinde fiyat teklifleri almak için bizlere ulaşın efendim.

İstanbul’un tüm semtleri, Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası ayrımı olmadan kolayca 2.el eşya satabilir.

Her türlü ihtiyacınıza profesyonel çözümlemeler üretmek üzere, İstanbul ikinci el eşya alanlar taleplerinizi bekliyoruz efendim.