site logo

istanbul spotçu

◦ mobilya alım satım ◦ beyaz eşya alım satım ◦ istanbul spotçu ◦ beylikdüzü spotçu ◦ esenyurt spotçu ◦ fatih spotçu ◦ bahçeşehir spotçu ◦ şişli spotçu ◦ beşiktaş spotçu ◦ kadıköy spotçu

beylikdüzü spotçu

İstanbul spotçusu Asil Ticaret Esenyurt’a ulaşarak sıfır ve 2.el eşyalarınızı güvenle satabilirsiniz. sıfır ve 2.el buzdolabı, sıfır ve 2.el çamaşır makinesi, sıfır ve 2.el bulaşık makinesi ürünleri yanında; ankastre beyaz eşya alımı da yapmaktayız. koltuk takımları, yatak odası takımları, yatak baza ve diğer antre mobilyaları; her marka modelde sıfır ve ikinci el tüm televizyonları satın alabiliriz.

esenyurt spotçu

Spot eşya alım kriterleri:

Çalışır durumda olması, tamir gerektirmemesi, kozmetik olarak çok kötü durumda olmaması bizler için yeterlidir. Asil Ticaret, her bütçeye göre eşya alım satımı yapmaktadır. Beylikdüzü spotçu araması üzerinden Sıfır ve temiz 2.el ürünler elbette çok daha yüksek fiyatlardan değerlendirilirken, eski yıpranmış ürünler daha cüzi miktarlara satın alınmaktadır. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Spotçu, Esenyurt spotçu gibi hizmetler için mutlaka ulaşın. 

Her türlü sıfır ve 2.el ev eşyalarını güvenle satabilir ve bunun yanında garantili, sıfır kondisyona yakın ev eşyalarını da en iyi fiyatlarla satın alabilirsiniz. Takipte kalın.

iletişim-konum

İstanbul'un tüm ilçelerine aynı gün ulaşabiliriz!