İstanbul İkinci El Eşya Alanlar; 2001 yılından itibaren müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet vermektedir. İstanbul genelinde sizlerden gelen ikinci el eşya ve spot eşya satış taleplerine aynı gün içerisinde cevap vermektedir. Kurulduğumuz günden bu zamana kadar müşterilerimize kalite ve güven ilkelerini benimseyip en iyi şekilde hizmet vermeyi ve ikinci el eşyamı iyi fiyata nasıl satarım ? gibi sorulara en iyi cevap olmak için buradayız. İkinci el eşya alanlar arasında en hızlı ve en doğru fiyat teklifi ile rakiplerimizden ayrışmaktayız. İstanbul’un hemen hemen her yerine aynı gün içerisinde ücretsiz nakliyat ve kapıda nakit ödeme avantajları ile 20 yıla yakın bir süre İstanbul/ Şirinevler de hizmet vermekteyiz. Bizimle iletişime geçmek için +0505 006 29 88 No’lu whatsapp hattımızdan bize ulaşabilirsiniz veya iletişim sayfamızdan bizlere mesaj 
gönderebilirsiniz.

Nasıl Çalışıyoruz?

Satmak istediğiniz eşyanın fotoğrafını çekin, 0505 006 29 88 No’lu Whatsapp hattımız üzerinden bizimle paylaşın.

Göndermiş olduğunuz fotoğraf üzerinden uzman ekibimiz tarafınca yapılan inceleme sonucu size fiyat bilgilendirmesinde bulunalım.

Verilen fiyatı onaylama durumunuzda, aynı gün içerisinde tamamen ücretsiz nakliyat seçeneği ile birlikte kapıda nakit olarak ödemenizi yapalım.