Gerçek değerinde teklifler sunduğumuz eşyalarınızın ödemesini nakit olarak aynı gün içerisinde yapıyoruz! İkinci el eşya alanlar hizmeti kapsamında 2002 yılından beri sizlerle olan firmamız, Bahçelievler’den sonra İstanbul Esenyurt ilçesine de yeni bir şube açtı! Beylikdüzü, Esenyurt bölgesindeki yoğun müşterilerimize daha hızlı hizmet götürebilmek adına attığımız bu adımla 2021 yılına daha da hazırız! Dilediğiniz koltuk takımı, yatak odası takımını;
Dilediğiniz buzdolabı ve bulaşık makinesini;
Televizyonları ve çeşitli ev eşyalarını güvenle satabileceğiniz firmamız haftanın 7 günü çalışmaktadır. Bizlere en kolay şekilde, sayfanın sol altında yer alan WhatsApp butonu ile ulaşabilirsiniz. Eşyaların fotoğraflarını çekin ve gönderin. İnceleyelim ve hemen almaya gelelim.

Yalnızca 1 gün içinde adresinize gelelim ve nakit ödemenizi kapıda yapalım! Sizler hiç yorulmayın ve kapı kapı dolaşarak fiyat almayın. Her türlü mobilya, beyaz eşya, televizyon ve diğer ev eşyaları için bize ulaşın.

Category
Tags

No responses yet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul İkinci El Eşya Alanlar Hakkında

İstanbul İkinci El Eşya Alanlar Net adıyla hizmetlerini sürdüren firmamız; dilediğiniz tüm kategorilerde 2.el eşya alım satım fırsatları yakalayabileceğiniz, ikinci el eşya alım satım merkezidir.

İstanbul Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası’nın tamamına aynı güven ortamı ve kalite anlayışıyla yaklaşan firmamız, İstanbul’un her noktasından gelecek olan ikinci el eşya satmak istiyorum taleplerinizi bekliyor.

İstanbul İkinci El Eşya Alanlar Net ekibine ulaşarak şu kategorilerde 2.el eşya satışı yapabilirsiniz:

  • İkinci el beyaz eşya alım satım,
    İkinci el mobilya alım satım,
  • Antika eşya alım satım,
  • İkinci el elektronik eşya alım satım,
  • İkinci el tv alanlar İstanbul hizmeti,
  • İkinci el ofis mobilyası alanlar İstanbul hizmeti

İkinci El Eşya Alanlar İstanbul hizmeti kapsamında, her biri için gerçek değerinde fiyat teklifleri almak için bizlere ulaşın efendim.

İstanbul’un tüm semtleri, Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası ayrımı olmadan kolayca 2.el eşya satabilir.

Her türlü ihtiyacınıza profesyonel çözümlemeler üretmek üzere, İstanbul ikinci el eşya alanlar taleplerinizi bekliyoruz efendim.