İkinci el eşya alanlar olarak istanbul’un çeşitli bir çok semtinde hizmet veren firmamız, kullanmış olduğunuz, eskidiğini düşündüğünüz ve yerine yenilerini koymak istediğiniz eşyalarınızı uzman ekiplerimiz tarafınca incelendikten sonra siz hiç bir şekilde nakliye parası ödemeden tamamen ücretsiz bir şekilde sizden teslim alır ve  size piyasanın üzerinde fiyat vererek eski eşyalarınızı sizden alır.

İkinci El Eşya Alan Yerler

İkinci El Eşya Alanlar
İkinci el eşya alanlar

İkinci el eşya hepimizin evinde var olan ve var olmaya da devam edecek eşyalardır. Bazıları bizim için manevi değerler taşır bazıları da sadece ihtiyaca yöneliktir.Her geçen gün yeni eşyalar üretilmeye devam ediyor ve tüketim çılgınlığı yaşayan bizlerin erişebileceği, Avm’ler ve çeşitli mağazaların raflarında bizler için yerini alıyor. Yeni eşyalar üretilmeye devam ettikçe bizler de almaya devam edeceğiz. Haliyle artık eskiyen bir zamanlar hevesle aldığımız yeni eşyalarımızı artık ne yapacağımızı bilemez hale geleceğiz. Bir çoğumuz eskiyen bu eşyalarımızı ne yapacağımızı bilmiyoruz. İkinci el eşya alan yerler hakkında bilgi sahibi değiliz. Sokaklarda, caddelerde veya yolda yürürken, muhakkak görmüşsünüzdür terk edilmiş ortaya atılmış eski eşyaları.


Oysa bu eşyaları sokaklarda terk edip bırakmak yerine başka bir şekilde değerlendirebiliriz. İstanbul, Ankara başta olmak üzere Türkiye’nin dört bir tarafında “spotçu” olarak tabir edilen, sıfır eşyalar ve ikinci el eşyalar alım ve satımını yapan yerler bulunmaktadır.

İkinci El eşyamı Kolayca Nasıl Satabilirim?

İkinci el eşya alanlar olarak bir çok firma öne çıkmaktadır.Bunlardan biri olan firmamız 2001’den bu zamana kadar kalite ve güvenceyi kendisine misyon edinmiş ve faaliyetlerini sürdürmüştür.

İkinci el eşyalarınızı bizimle iletişime geçerek 3 adımda hızlıca ve kolayca elinizden çıkartabilirsiniz.İkinci el LCD TV, ikinci el mobilya, ikinci el beyaz eşya, ikinci el koltuk takımı gibi bir çok ikinci el eşyalarınızı
İstanbul İkinci El Eşya Alanlar olarak kapınızdan nakit ödeme olarak teslim alabiliriz.

Yapmanız gerekenler;
• Satmak istediğiniz eşyanın Fotoğraflarını çekip, bizimle paylaşın.
•Uzman ekibimiz tarafından incelendikten sonra size ederinin üzerinde teklifimizi sunalım.
•Tamamen ücretsiz nakliyat seçeneği ile siz hiç bir şey yapmadan adresinizden gelip teslim alalım.

Çektiğiniz fotoğrafları bizimle Whatsapp üzerinden paylaşabilir yine Whatsapp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Whatsapp Hattımız: 0507 784 89 87

Bunların dışında iletişim sayfamıza göz atabilir, adres bilgilerimizi ve sabit hat numaramıza yine iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

İkinci El Eşya Alanlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir