site logo

sıfır & İKİNCİ el koltuk takımı alımı

◦ buzdolabı alanlar ◦ beyaz eşya alanlar ◦ çamaşır makinesi alanlar ◦ bulaşık makinesi alanlar ◦ buzdolabı alan yerler ◦ beyaz eşya alım satım ◦ buzdolabı alım satım ◦

Koltuk Takımı Alanlar

Asil Ticaret Esenyurt’a ulaşarak sıfır ve 2.el tüm koltuk ve koltuk takımlarınızı kazançlı fiyatlarla satabilirsiniz. sıfır ve 2.el koltuk, sıfır ve 2.el koltuk takımı alanlar ve diğer ev mobilyalarının alımını yapmaktayız. İstanbul Avrupa Yakası’nın tüm ilçelerine aynı gün hizmet verebilmekteyiz. Böylece hiç beklemeden anında değerlendirebileceğiniz nakite hızlıca ulaşabilirsiniz. Kullanmadığınız koltuklar ve diğer ev eşyalarını değerlendirmek için WhatsApp üzerinden ulaşabilirsiniz.

Koltuk Takımı Alan Yerler

İkinci el koltuk ve koltuk takımı alım kriterleri:

Kumaşlarında sökük, yanık olmaması, tamir gerektirmemesi, kozmetik olarak çok kötü durumda olmaması bizler için yeterlidir. Asil Ticaret, her bütçeye göre koltuk alım satımı yapmaktadır. koltuk takımı alanlar üzerinden Sıfır ve temiz 2.el ürünler elbette çok daha yüksek fiyatlardan değerlendirilirken, eski yıpranmış ürünler daha cüzi miktarlara satın alınmaktadır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

avangard koltuk alımı

Avangard koltuk ve mobilyalar, değerini en çok koruyan modellerin başında gelmektedir. Kaliteli eşyaların adresi Asil Ticaret, İstanbul geneline yayılan mağaza ve nakliye ağı sayesinde Avangard koltuk alanlar gibi hizmetlerde sizlere en doğru ve yüksek fiyatları sunabilmektedir. Ekibimize ulaşarak hemen teklif isteyin ve koltuk alım satım işlemlerinizi en iyi koşullarda tamamlayalım. WhatsApp üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

iletişim-konum

İstanbul'un tüm ilçelerine aynı gün ulaşabiliriz!