site logo

sıfır & İKİNCİ el eşya alanlar

◦ buzdolabı alanlar ◦ beyaz eşya alanlar ◦ çamaşır makinesi alanlar ◦ bulaşık makinesi alanlar ◦ buzdolabı alan yerler ◦ beyaz eşya alım satım ◦ buzdolabı alım satım ◦

SIFIR 2.EL Eşya Alanlar

Asil Ticaret Esenyurt’a ulaşarak sıfır ve 2.el tüm ev eşyalarınaızı güvenle satabilirsiniz. sıfır ve 2.el beyaz eşyalar, sıfır ve 2.el mobilyalar, sıfır ve ikinci el televizyon ürünleri yanında; aklınıza gelebilecek tüm ev eşyalarına en iyi tekliflerle aynı gün hizmet veriyoruz. Böylece hiç yorulmadan ve günlerce sıkıcı pazarlıklar ile beklemeden anında değerlendirebileceğiniz nakite hızlıca ulaşabilirsiniz. Kullanmadığınız ev eşyalarını değerlendirmek için WhatsApp üzerinden ulaşabilirsiniz. ikinci el eşya alanlar taleplerinizi whatsapp butonu üzerinden hemen iletin.

İSTANBUL İKİNCİ EL EŞYA ALAN YERLER

ikinci el ev eşyaları satın alma kriterleri:

Çalışır durumda olması, tamir gerektirmemesi, kozmetik olarak çok kötü durumda olmaması bizler için yeterlidir. Asil Ticaret, her bütçeye göre eşya alım satımı yapmaktadır. eşya alan yerler firmamuza Sıfır ve temiz 2.el ürünler elbette çok daha yüksek fiyatlardan değerlendirilirken, eski yıpranmış ürünler daha cüzi miktarlara satın alınmaktadır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

ikinci el eşya alanlar - ev eşyası alım satım

İstanbul Bahçelievler’de kurulduktan sonra 20 yılı aşkın süredir sizlere en kaliteli hizmeti sunuyoruz. sıfır ve 2.el ev eşyası alım satım kapsamında en çok değerlendirilen ürün grubumuz ise buzdolapları ve televizyonlar oluyor. Web sitemizin sol alt köşesinde göreceğiniz Whatsapp butonuna tıklayın ve eşya görsellerini iletin. Deneyimli ekibimiz hızla incelesin ve mümkün olan en yüksek teklif ile anlaşmamızı sağlayalım. Kendi nakliye araçlarımız üzerinden hizmet vereceğimiz için eşya alanlar ve eşya alan yerler gibi hizmetlerden en iyi koşullarda yararlanmış olursunuz.

iletişim-konum

İstanbul'un tüm ilçelerine aynı gün ulaşabiliriz!