İstanbulikincielesyaalanlar.net olarak sizlere daha kaliteli hizmet sunmak üzere buradayız! 2001 yılından beri İstanbul genelinde binlerce memnun müşteri portföyüne sahip firmamız; ev eşyaları alım satımının öncü kuruluşlarındandır. İstanbul genelinde şu an için 2 mağaza, 3 depo, 6 araçlık filoya sahip olan firmamıza ulaşarak kullanmadığınız ev eşyalarını güvenle satabilirsiniz.

Hangi Eşyaları Alıyoruz?

Temiz ve yeniden satın alınabilir olması koşulu ile mobilyalar, beyaz eşyalar ve televizyon modelleri öncelikli ürün gruplarını oluşturmaktadır. Hangi marka ve modelden olursa olsun tamamı için yüksek teklifler alabilirsiniz. En yüksek kazancı getirecek markaları sıralamak gerekirse elektronik ürünler için:

  • Samsung, Beko, Grundig, LG, Arçelik, Siemens, Vestel…
  • Bellona, Enza Home, Muda Concept, Kelebek, Ikea, Mondi, Adore…

Sayfamızın sol alt köşesinde yer alan WhatsApp ikonuna tıklayarak her biri için en yüksek teklifleri alabilirsiniz. İkinci el eşya satmak istiyorum taleplerinizi iletmeden önce bağlantıda bulunan linki de inceleyebilirsiniz efendim.

Ödemeleri Nasıl Yapıyoruz?

Fiyatta anlaşmamız durumunda aynı gün adresinize gelerek nakit ödemenizi anında yapıyoruz. Kapıda ödeme ile sizleri bu zor günlerde kapı kapı dolaştırmıyoruz. Oturduğunuz yerden, pazarlığınızı da yaparak kapınıza kadar gelen ekiple tüm işlerinizi halledebilirsiniz. Taşıma ve nakliye gibi konuları da dert etmeyin. Firmamız, tamamını ücretsiz olarak gerçekleştirmektedir. Bizlere hemen ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Category
Tags

No responses yet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul İkinci El Eşya Alanlar Hakkında

İstanbul İkinci El Eşya Alanlar Net adıyla hizmetlerini sürdüren firmamız; dilediğiniz tüm kategorilerde 2.el eşya alım satım fırsatları yakalayabileceğiniz, ikinci el eşya alım satım merkezidir.

İstanbul Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası’nın tamamına aynı güven ortamı ve kalite anlayışıyla yaklaşan firmamız, İstanbul’un her noktasından gelecek olan ikinci el eşya satmak istiyorum taleplerinizi bekliyor.

İstanbul İkinci El Eşya Alanlar Net ekibine ulaşarak şu kategorilerde 2.el eşya satışı yapabilirsiniz:

  • İkinci el beyaz eşya alım satım,
    İkinci el mobilya alım satım,
  • Antika eşya alım satım,
  • İkinci el elektronik eşya alım satım,
  • İkinci el tv alanlar İstanbul hizmeti,
  • İkinci el ofis mobilyası alanlar İstanbul hizmeti

İkinci El Eşya Alanlar İstanbul hizmeti kapsamında, her biri için gerçek değerinde fiyat teklifleri almak için bizlere ulaşın efendim.

İstanbul’un tüm semtleri, Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası ayrımı olmadan kolayca 2.el eşya satabilir.

Her türlü ihtiyacınıza profesyonel çözümlemeler üretmek üzere, İstanbul ikinci el eşya alanlar taleplerinizi bekliyoruz efendim.